LGZ9NaB4MqJ7NWN4MWZ5LGt8NncsynIkynwdxn1c
Hakkımızda

Hakkımızda

SEO Eğitimleri ORG | SEO Danışmanlık Hizmetleri

Google SEO Eğitimleri
Google SEO Eğitimleri - SEO Eğitimleri
Google SEO
Teknolojinin her gün gelişmesine paralel olarak siber ağın yani globalleşmenin de çok hızlı bir şekilde büyümeyi sağlayan İnternet dünyası, pek çok bilinmeyeni beraberinde getirmiştir. Özellikle SEO sektörünün kazananlarından olmak için doğru bir biçimde adımları atmak, daha önemlisi alanında uzmanlaşmış nitelikli bir kadro ile profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan uygun maliyetlerin (fiyatların) yanı sıra kaliteli ve daimi bir iletişim içerisinde hizmet almak en temel haklarıdır. Bu anlayışla ve bu çalışma düşüncesi ile günümüze kadar hareket etmeye çalıştık. SEO Eğitimleri ORG  Bilişim - İnternet Hizmetleri, 2011 yılında temellerini attıktan sonra nitelikli kadromuz ile profesyonel çözüm ortağı mantığıyla günümüze kadar hizmet vermeye hep devam ettik.
2011 yılında markamızı internet ağına taşıdıktan sonra sonra, siz değerli müşterilerimize çok daha iyi hizmet vermek adına kurumsal kimliğimizi ön plana alarak daima müşterilerimiz ile olan iletişimimizin devamlılığını esas alarak var gücümüzle yanlarında olmaya çalıştık. 
Siz değerli üyelerimizden gelecek olan her türlü proje ve çalışmalarınıza önem verdiğimiz belirterek, daima yanınızda olacağımızdan şüphe etmemenizi ve çalışmalarımızı baz alarak sizlere referanslarımız ile karşınızda olacağımızı söylemek isteriz.
Bireysel - Kurumsal SEO Danışmanlık hizmetleri için Webekle @ Gmail.com adresinden yazabilir veya iletişim formunu doldurarak irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca WhatsApp hızlı iletişim kanalımız ile direk temasa geçebilirsiniz.

Siz hayal edin. Hayalinizi Hayata Geçirelim.

Vizyonumuz

Kapsayıcı ve katma değer yaratan bir yaklaşımla sürdürülebilirliği devam etmek ve sektörünün öncüsü haline gelerek rakiplerinden daima bir adım önde düşüncesi...

Değerlerimiz

“Özveri, Zekâ, dikkat, iffet; teknik ve metotlu çalışmanın yanı sıra kesinlikle referans bazlşı” ilkesinden ayrılmaksızın benimsenen; Yenilikçilik, Dayanışma, Ortak Akıl, Güvenilirlik, Samimiyet, Şeffaflık

Stratejik Amaçlarımız

- Kalıcı markalaşma
- Markalamaya yönelik "Kusursuz Rakip Analizi" yapma
- Güçlü ve sürdürülebilir yapay zeka entegrasyonlu yazılımlar
- Kusursuz müşteri ve profesyonel destekler
- Değer yaratan teknoloji ve inovasyon yaratıcılık
- İnsana, topluma ve çevreye duyarlı etik ve sorumluluk bilinci

Stratejimiz

İç ve dış kaynakları ülke ekonomisinin öncelikli ihtiyaçlarına yönlendirmek suretiyle sürdürülebilir ve katma değerli büyümeyi destekleyecek bilanço yönetimi ve teknolojik dönüşüm sürecinde grup şirketlerimiz ve tüm çözüm ortaklarımız ile birlikte iş modelimizi sürekli geliştirerek Kurumumuzu geleceğe hazırlamaNot: E-ticaret sitelerine SEO Danışmanlığını vermediğimizi üzülerek belirtmek istiyoruz.

Dijital Ajans Hizmetleri.

SEO Eğitimleri ORG | Bilişim Internet Hizmetleri
 


2 yorum

 1. Adsız
  Adsız 24 Eylül 2022 15:09

  Örnek bir yorum...

  • Zara AK
   Zara AK 27 Eylül 2022 15:55

   Vizyonumuz
   Kapsayıcı ve katma değer yaratan bir yaklaşımla sürdürülebilirliği devam etmek ve sektörünün öncüsü haline gelerek rakiplerinden daima bir adım önde düşüncesi...

Whatsapp üzerinden iletişim kur